Оплата та доставка

Оформлення замовлення:

Оформити замовлення в робочі години (Пн.-Пт. - з 9-00 до 17-00) можна за телефонами:

Телефони: +38 (067) 470-21-19,  (063) 614-40-97

         Факс: +38 (0472) 55-09-89

Онлайн на нашому сайті цілодобово (24/7): www.bio.ck.ua

або по E-mail: zakaz@bio.ck.ua
 

Способи оплати *:

Готівкова

Оплата готівкою можлива при оплаті в касі нашого підприємства. Оплата проводиться в національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам прибутковий касовий ордер.

Безготівковими

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом, електронною поштою або в інший спосіб надішле Вам реквізити чи рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, з карткового рахунку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром, або надсилається поштою.

Способи доставки:

Службами доставки по Україні можлива доставка по передоплаті. Партії товарів, замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін можуть доставлятися клієнту автотранспортом постачальника. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що трихограма відправляється службами доставки окремим відправленням. Великі партії трихограми, замовлені за окремим договором, доставляються клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника. 

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню (окремий договір).  

Ми надаємо доставку в будь-який населений пункт України через кур'єрські служби:

 

Вартість доставки в регіони визначається кур'єрською службою і залежить від розміру вантажу, що перевозиться, та відстані. Оплата доставки проводитися покупцем. 

Відправка товарів Службами доставки (крім трихограми) відбувається з понеділка по четвер. Трихограма Службами доставки відправляється тільки в понеділок та вівторок. В інші дні товари Службами доставки не відправляються (крім товарів замовлених за окремим договором). Відправка товарів, при наявності їх на складі, Службами доставки здійснюється не раніше ніж на наступний робочий день після того, як замовлення надійде в обробку. Стандартний термін доставки товару складає від 1 до 2 тижнів залежно від наявності товару та (чи) термінів виробництва.

* Для юридичних осіб слід пам'ятати про необхідність надати довіреність і копію свідоцтва платника податку. Для фізичних осіб - оплачувати товар за рахунком від імені покупця, який буде отримувати товар. 


Рекомендовані

Трихограма

Трихограма

Трихограма - комаха-ентомофаг, що являється природним рішенням боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід (понад 50 років) та необхідне облад..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів..

90.00грн

Азотфіксатор на сою

Азотфіксатор на сою

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність сої. Стимулятор росту.Упа..

190.00грн

Метаризин

Метаризин

Екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Ефективний засіб проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травневого хруща, кап..

90.00грн