ТОВ НВЦ Черкасибіозахист

ТОВ НВЦ Черкасибіозахист

ТОВ Науково Виробничий Центр «Черкасибіозахист» - одне з найпотужніших підприємств, яке вже 50 років успішно працює на українському ринку виробництва та застосування біологічних препаратів захисту рослин. Ми ставимо перед собою завдання активної «біологізації» сучасного сільськогосподарського виробництва та скорочення застосування пестицидів, замінюючи їх біологічними препаратами.

ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» цінує свою історію. За роки стабільної та тривалої праці ми набули колосального досвіду і знань використання та виробництва біологічних препаратів на ринку сільськогосподарської продукції. Даний досвід послужив міцним фундаментом для розвитку та вдосконалення підприємства. На сьогодні в Україні, лише на Черкащині, збережена система виробництва та застосування біологічних засобів захисту рослин, в яку входить 17 типових районних біолабораторій та обласна біофабрика. Наша біологічна продукція використовується у 18 областях України на площі понад 500 000 га. Підприємство пишається своєю командою спеціалістів, яка виробляє лінійку біопрепаратів, надає консультації та послуги у питаннях біологічного захисту для покращення врожайності сільськогосподарських культур.

Препарати ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» сертифіковано в ТОВ «Органік Стандарт» - єдиному українському органі сертифікації продукції органічного виробництва. Ми переконуємо сільгосптоваровиробників змінити свій погляд на користь органічного землеробства. Як показує практика, використання біологічного захисту рослин не тільки підвищує якість врожаю, але і сприяє збереженню довкілля та значно економить кошти. За допомогою мікробіологічних препаратів господарі піклуються про ґрунт, рослини та тварини, тим самим створюють перспективу для майбутніх поколінь.


Порівняння товарів (0)


Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, екологічно-безпечне природне рішення боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхід..

80.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Родентицид Родента-біо не шкідливий для людей, теплокровних тва..

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор інокулянт на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожа..

198.00грн

Азотфіксатор (інокулянт) на бобові

Азотфіксатор (інокулянт) на бобові

Азотфіксатор інокулянт на бобові - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність бобових. Стимул..

198.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.Діюча речовина – спороутворююч..

90.00грн

Планриз Біо

Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.Бактерії Pseudomonas fluor..

90.00грн

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

100.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

96.00грн

Внесення трихограми

Внесення трихограми

Ми співпрацюємо з рядом авіакомпаній та маємо можливість забезпечити агрономічний супровід та організацію внесення трихограми за допомогою малої авіації - літаками "Бекас",  "Цесна", "Скай Рейндж..

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін Біо

Діючою основою бітоксібациліну (БТБ) є споро-кристалічний комплекс та екзотоксин Bacillus thuringiensns var thuringiensіs. В 1 мл препарату Бітоксібацилін міститься 3 млрд клітин бактерій і 0,5% - 0,7..

100.00грн

Боверін

Боверін

Боверін - біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від гусениць І-ІІ віку: совок, плодожерок, личинок І-ІІ віку: мінуючої мухи, білокрилки, клопів, колорадського жука..

Вертицилін

Вертицилін

Вертицилін екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі ентомопатогенного гриба Verticillium lecani для захисту овочевих, декоративних культур в закритому грунті від попелиць; білок..

Нематофагін Біо

Нематофагін Біо

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys oligospora. Ефективний засіб в боротьбі з галовими нематодами у відкритому та закритому грунті. Завдяк..

Лепідоцид

Лепідоцид

Інсектицидний біологічний препарат на основі живих бактерій Bacilius thuringiensis var Kurstaki. Забезпечує ефективний захист рослин від комплексу листогризучих шкідників саду і городу. Зберігає еколо..

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)