Трихограма - комаха-ентомофаг, що являється природним рішенням боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід (понад 50 років) та необхідне обладнання для виготовлення якісної продукції. Даний метод боротьби дозволяє займатися органічним землеробством і заощаджувати кошти на дорогих та шкідливих пестицидах!

Великі партії трихограми, замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін, можуть доставлятися клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що службами доставки трихограма відправляється окремим відправленням.

Ціна договірна. Для оптових покупців існує гнучка система знижок.

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню трихограми (окремий договір).

Основні характеристики
Як працює В період від травня до жовтня різноманітні шкідники починають розмноження та відкладати яйця. Складається прогноз і на основі моніторингу льоту та фенології розвитку шкідника вноситься трихограма з використанням малої авіації, БПЛА (дрони) на великих та середніх площах, або вручну на невеликих ділянках. Трихограма знаходить яйцекладки шкідників і відкладає в них свої яйця, тим самим знищуючи шкідника в зародку.
Як застосовувати Випуск трихограми проводять у два прийоми: на початку яйцекладки основних видів совок і стеблового метелика та з настанням масової яйцекладки. Кількість на гектар варіюється в залежності від кількості шкідників. В середньому норма 100-200 тис. особин на гектар. На невеликих площах, присадибних і дачних ділянках для ручного внесення потрібна ємкість(банка, паперова коробка) яка наповнюється листям акації або іншим біоматеріалом та засипається оживлені особини трихограми. Після чого листочки заселені трихограмою, розкладаються на ділянці з урахуванням норм на гектар. На великих та середніх площах посіву кукурудзи, соняшника, сої, зернових та інших культур випуск здійснюється за допомогою малої авіації (дельтаплан, Бекас),БПЛА (дрона), які оснащені системою GPS. Трихограму змішують з наповнювачем (манною крупою) для подальшого розселення на полях в пропорціях 1/10.
Переваги Дозволяє займатися органічним землеробством, підняти якість та цінність врожаю Безпечна для людини та природи Економить кошти в порівнянні з хімічним обробітком. Самостійно знаходить шкідника і знищує його в важкодоступних місцях. Має широкий спектр дії (знищує більше 80 видів шкідників)
Одиниця виміру Пакунок 100 тис. особин (мінімально рекомендована гектарна норма)
Тара Бумажняні пакети по 100 000 та по 5 000 000 особин
Умови зберігання та застосування 30 днів при температурі +2°С..+3°С і вологості 85-90%.
Додаткова інформація Виробляється трихограма згідно з ТУ У-01.2-00717867-02:2009. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Трихограма, 100 тис.ос./пакунок


Мінімальна кіл-ть для замовлення цього товару: 2.

Рекомендовані товари

Внесення трихограми

Внесення трихограми

Трихограма це комаха-ентомофаг що являється природнім рішенням боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхідне обладнання для ви..

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Трихограма, 100 011 0401