Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.

Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнього середовища. При роботі необхідно додержуватися загальноприйнятих правил безпеки.

Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Основні характеристики
Як працює Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента Біо має вибіркову патогенність, тобто знищує тільки мишоподібних гризунів. Ефективна проти мишей: домових, курганчикових, лісових, мишей-крихіток, полівок (звичайної або сірої, лісової, рудої, водяної, стадної, степової, строкатої), а також сірого хом’ячка та ховрахів. Дія препарату починається після попадання його у шлунок мишоподібного гризуна викликаючи патогенез брюшного тифу. Загибель гризунів починається на 7-10 день після поїдання біопрепарату Родента Біо. Хворі гризуни інфікують здорових, внаслідок чого виникає епізоотія. Летальна доза для однієї миші становить 2-3 зернини родентицидного препарату. Волога зернова принада застосовується проти мишоподібних гризунів на посівах сільськогосподарських культур, на луках, пасовищах, в лісах, садах, скиртах, парниках, елеваторах, млинах, складських і тваринницьких приміщеннях, на дачах і приватних помешканнях.
Як застосовувати Препарат можна використовувати в будь-яку пору року, навіть взимку при температурі -25ºС. Оптимальні терміни – в осінньо-зимовий та ранньо-весняний періоди, коли температура повітря коливається від +10ºС до -10ºС. Біологічна ефективність препарату складає 90%. В осінньо-зимовий період внесення препарату починають проводити спочатку у місцях найбільшої концентрації гризунів, так званих стаціях – резерваторах (лісосмуги, узбіччя доріг, скирти та ін.), потім препарат вносять на посіви озимини,багаторічних трав. Норма внесення приманки залежить від видового складу та чисельності мишоподібних гризунів. При середній щільності заселення становить 2 кг/га. При високій щільності мишоподібних гризунів (5 і більше колоній на гектар) застосовують 3 кг/га. На сільськогосподарських угіддях Роденту Біо розкладають у нори, біля нір, по стежках гризунів. При обробітку посівів, сінокосних угідь, пасовищ, принаду розкладають вручну, робочих розставляють ланцюгом на відстані 5-15 м один від одного. Розкладати препарат можна полосами шириною 100-200 м з пропуском між ними 50 - 100м. Роденту Біо можна розкладати з машини (з двох сторін). Відстань між прогонами 25-50 м, а також за допомогою зернових сівалок та розкидачів мінеральних добрив. У скиртах препарат розкладають у паперових пакетах по 15-20 г у ніші, зроблені в нижній і середній частинах скирти. Препарат використовують в будь-яку пору року. У парниках і теплицях обробітки проводять ранньою весною, особливу увагу звертаючи на нори біля зрубів, парникових рам і місць зберігання солом'яних матів. У приміщеннях, тваринницьких фермах, складах, овочесховищах, препарат розкладають у нори, біля нір, за обшивку стін.
Переваги Має вибіркову дію. Токсичний тільки для мишоподібних гризунів Безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища Застосовується як в ручну, так і механічнізованим способом Приводить до повної загибелі колонії за рахунок перезараження (епізоотії) мишоподібних гризунів У мишоподібних гризунів не виникає імунітет до принади, на відміну від застосування хімічних препаратів Можливість використання препарату в природоохоронних і господарських зонах
Тара ПЕТ пакети та мішки по 2кг, 5кг, 10кг, 20кг
Умови зберігання та застосування Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнього середовища. При роботі необхідно додержуватися загальноприйнятих правил безпеки. Термін зберігання При температурі від +4°C..+6°C – 3 місяці з дати виготовлення.
Додаткова інформація Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Родента Біо

  • 90.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Родента Біо, 200г/пакунок

Родента Біо, 200г/пакунок

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів..

18.00грн

Родента Біо, 20кг/мішок

Родента Біо, 20кг/мішок

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів..

1 584.00грн 1 788.00грн

Родента Біо, 200г х 50шт/упаковка

Родента Біо, 200г х 50шт/упаковка

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів..

855.00грн 900.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Бактороденцид, Родента Біо, 1кг, 1 011 0107