Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, технічних, овочевих культур, садів, виноградників та ягідників від грибних та бактеріальних хвороб, утилізації пожнивних решток, покращення фітосанітарного стану ґрунтів.

В процесі зберігання  життєдіяльність живих мікроорганізмів  може спричинити незначну зміну зовнішнього вигляду препарату, упаковки та специфічного запаху. Властивості препарату при цьому не втрачаються.

Упаковка 0,5л, 5л, 10л, 20л

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за 1л.

Основні характеристики
Як працює Гриб Trichoderma viride - гіперпаразит, який пригнічує розвиток фітопагогенів шляхом прямого паразитування, конкуренції за субстрат, виділення ферментів (хітинази, целюлази, глюконази та ін.). При своїй життєдіяльності виділяє антибіотики: аламетицин, гліотоксин і віридин, які також стримують розвиток фітопатогенних грибів. Крім цього, препарат посилює процеси амоніфікації та нітрифікації, мобілізації фосфору та калію, збагачує грунт рухливими формами поживних речовин, стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб. Встановлено також, що гриби роду Тrісhoderma відзначається хемотропічною реакцією і здатністю розпізнавати фітопатогенні гриби на відстані. При взаємодії клітин грибів хазяїна і паразита важливу роль відіграють лектини. Антагоніст починає продукувати літичні ферменти тільки після розпізнавання та прикріплення до клітинної стінки гриба-хазяїна. Ферменти антагоніста здатні розкладати полімери, які входять до складу клітинної стінки патогенних грибів. «Триходермін-біо» призначений для обробки насіння (передпосівного та при закладці на зберігання), для внесення в ґрунт, особливо закритого, для профілактичного обробітку всіх видів сільськогосподарських культур та квітів. «Триходермін-біо» забезпечує не тільки профілактику проти великої кількості захворювань, але і покращує ґрунт, стан рослин і в результаті призводить до підвищення врожайності на 20-30%.Стримує розвиток галових нематод.
Як застосовувати Передпосівний обробіток ґрунту триходерміном норма використання – 5-10 л препарату на 100 л води. Передпосівну обробку насіння біопрепаратом «Триходермін-біо» можна проводити механізованим способом, використовуючи ПСШ-3, Пс-10 та інші машини, а при невеликих об'ємах роботи, вручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використовувати для обробки 1 т. насіння. Не даючи суспензії відстоятись, наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання. Внесення в торфо-перегнійні горщечки – 5 мл під одну рослину. Внесення в лунки при висадці розсади – 5 мл. При пікіровці розсади замочувати кореневу систему в 5-10% розчині «Триходерміну-біо». Полив рослин у зону кореневої шийки – 5 мл. В період вегетації обробляють при будь-яку фазу розвитку рослин – 3-5 л/га, не менше 300 л робочого розчину на 1 га, на присадибних ділянках – 250 мл на 10 л води. Парникові рами – 150-200 мл засобу розчинити у 2-3л води, використати на 1 кв.м. Перед використанням препарат обов'язково струсити до однорідної маси і процідити через марлеву або капронову тканину. Обробіток проводити після 18 годин, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.
Переваги Екологічно безпечний для людей, тварин, риб, бджіл та навколишнього середовища; Не впливає на смак та запах вирощуваної продукції; Покращує ґрунт; Генерує біологічно активні речовини, тим самим стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб; Збільшує врожайність на 20-30%; Плоди можна вживати в день обробки.
Одиниця виміру Ціна вказана за 1л в грн з ПДВ
Тара Пластикові бутилки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об"єму уточнюйте.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. При роботі дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки. В процесі зберігання життєдіяльність живих мікроорганізмів може спричинити незначну зміну зовнішнього вигляду препарату, упаковки та специфічного запаху. Властивості препарату при цьому не втрачаються.
Додаткова інформація Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Триходермін Біо

  • 100.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Азотфіксатор на бобові

Азотфіксатор на бобові

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність бобових. Стимулятор росту.Рекомендовано на Горох, ..

190.00грн

Триходермін Біо, 500мл/бутилка

Триходермін Біо, 500мл/бутилка

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

52.00грн

Триходермін Біо, 5л/каністра

Триходермін Біо, 5л/каністра

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

500.00грн

Азотфіксатор на сою

Азотфіксатор на сою

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність сої. Стимулятор росту.Упа..

190.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Біопрепарати проти хвороб, Триходермін-біо, Каністра, Бутилка, , 1 011 0202