Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність бобових. Стимулятор росту.

Рекомендовано на Горох, Нут, Сочевицю, Кормові боби, інші бобові рослини.

Упаковка 0,5л, 5л, 10л, 20л.

Основні характеристики
Як застосовувати Передпосівна обробка насіння біопрепаратом проводиться механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини, або при невеликих об’ємах – вручну, в день посіву або 1-3 дні до посіву. Для цього необхідно до 6 л води додати 4 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від прямого сонячного проміння та перегрівання. Тару з біопрепаратом забороняється розкривати до моменту застосування, що попереджає порушення стерильності та загибель бактерій. При порушенні умов і часу зберігання та застосування біопрепарату можна не отримати очікуваного ефекту. Рекомендується застосовувати сумісно з біологічними препаратами для захисту рослин від хвороб та шкідників.
Тара Пластикові флакони та каністри об"ємом 0.5л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому, прохолодному, темному місці при температурі +4ºС..+6 ºС. Термін зберігання 1 місяць з дати виготовлення. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація Препарат виготовляється відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотного, м. Київ. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Азотфіксатор (інокулянт) на бобові

  • 190.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Планриз Біо

Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.Упаковка 0,5л, 5л, 10л, 20..

90.00грн

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

100.00грн

Азотфіксатор на бобові, 5л/каністра

Азотфіксатор на бобові, 5л/каністра

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність бобових. Стимулятор росту.Рекомендовано на Горох, ..

950.00грн 1 000.00грн

Азотфіксатор на сою

Азотфіксатор на сою

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність сої. Стимулятор росту.Упа..

190.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Інокулянти, Стимулятори росту, Азотфіксатор на бобові, Бутилка, Каністра, 1 011 0302, 0302