Екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Ефективний засіб проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травневого хруща, капустянок, колорадського жука, довгоносиків, коваликів, дротяників. Використовують методом внесення в ґрунт перед оранкою, скопуванням, під культивацію, при садінні, рихленні міжрядь сільськогосподарських культур.

Норма внесення залежить від чисельності шкідників та складає від 5-8 до 25 л препарату на гектар, розведеного в не менше 300 л води. На присадибних ділянках – 600-800 мл на 10 л води на 2 сотки. Препарат найбільш ефективний проти личинок шкідників молодшого віку і при достатній вологості ґрунту. Внесення препарату та обробіток ґрунту проводити після 18-ї години. Метаризин має тривалий термін дії. Для ефективної дії біопрепарату необхідно провести дві обробки за вегетаційний період весною та восени.

Для обробітку насіння використовують 5-8л препарату на 1т посівного матеріалу.

Переваги:

- Екологічна альтернатива хімічним препаратам

- Безпечний для людей, тварин, навколишнього середовища. Не потребує спеціальних заходів безпеки

- Препарат тривалої дії

Основні характеристики
Як працює Більшість личинок комах-шкідників перебувають в ґрунті або на його поверхні в рослинних рештках до настання весни. Тут вони найбільш вразливі для Гриба Metarhizium anisopliae, який викликає мікоз, ослаблення та загибель личинок шкідників.
Як застосовувати Норма внесення залежить від чисельності шкідників та складає від 5-8 до 25 л препарату на гектар, розведеного в не менше 300 л води. На присадибних ділянках – 600-800 мл на 10 л води на 2 сотки. Препарат найбільш ефективний проти личинок шкідників молодшого віку і при достатній вологості ґрунту. Внесення препарату та обробіток грунту проводити після 18-ї години, перед заселенням або на початку відродження шкідників. Метаризин має тривалий термін дії. Для ефективної дії біопрепарату необхідно провести дві обробки за вегетаційний період весною та восени. Перед посадкою картоплі, висадкою розсади проводиться обробіток посадкового матеріалу, занурення кореневої системи в розчин препарату. Метаризин можна поєднувати з кореневим підживленням.
Переваги Екологічна альтернатива хімічним препаратам. Безпечний для людей, тварин, навколишнього середовища. Не потребує спеціальних заходів безпеки. Препарат тривалої дії.
Тара Пластикові пляшки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення.
Додаткова інформація Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Метаризин

  • 48.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Азотфіксатор на бобові

Азотфіксатор на бобові

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність бобових. Стимулятор росту.Виготовляється на основі..

198.00грн

Планриз Біо

Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.Бактерії Pseudomonas fluor..

48.00грн

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.Діюча речовина – спороутворююч..

48.00грн

Азотфіксатор на сою

Азотфіксатор на сою

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність сої. Стимулятор росту.Бак..

198.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Метаризин, Каністра, пляшка, Флакон, , 1 011 0101

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Пропонуємо трихограму, як свіжу (так звану лабораторну), так і діапаузуючу (зареєстровано в Державному реєстрі патентів України на корисну модель: "Спосіб виробництва діапаузуючої трихограми як біолог..

Метаризин

Метаризин

Екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Ефективний засіб проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травневого хруща, кап..

48.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

48.00грн

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

52.00грн