• Боверін, 500мл/бутилка

Біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від шкідників.

Основні характеристики
Як працює Спори та конідії гриба Beauveria bassiana та інсектицидні метаболіти, які містяться у препараті, проникають через кутикулу шкідника, проростають у порожнину тіла комах, що приводить до їх загибелі. Препарат застосовують для захисту картоплі, овочевих, декоративних, плодово-ягідних культур як у закритому, так і у відкритому ґрунті. Ефективний проти білокрилки, трипсів, плодожерок, клопів, личинок колорадського жука, кліщів. Оптимальні умови застосування: 80-100 % відносної вологості повітря, при температурі +24ºC..+26ºC.
Як застосовувати Обприскування рослин. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси. Необхідну кількість препарату процідити в обприскувач і долити води. Використовується на сільськогосподарських культурах, в теплицях, на присадибних ділянках у період вегетації від сходів рослин (при появі шкідника) до цвітіння і збору врожаю. Норма використання в залежності від чисельності шкідників складає від 5 л на гектар, на присадибних ділянках 500 мл на 10 л на 2 сотки. Норми використання. У період вегетації на 1 гектар використовується не менше 300 літрів робочого розчину, обробляти після 18 годин. Повторні обробітки через 7-10 днів.
Переваги Безпечний для людей, тварин, птахів, риб, бджіл Не забруднює навколишнє середовище Не має регламентів застосування Не впливає на смак вирощуваної продукції Позитивно впливає на якісні показники продукції
Одиниця виміру Ціна вказана за 1шт в грн з ПДВ
Тара Пластикові флакони об"ємом 500мл.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4 ºC..+6º ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Боверін, 500мл/бутилка

  • 52.00грн


Рекомендовані товари

Боверін

Боверін

Біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від шкідників...

104.00грн

Боверін, 5л/каністра

Боверін, 5л/каністра

Біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від шкідників...

520.00грн

Боверін, 20л/каністра

Боверін, 20л/каністра

Біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від шкідників...

1 800.00грн 2 080.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Боверін, Бутилка, 500мл, 500 011 0105