Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys oligospora. Ефективний засіб в боротьбі з галовими нематодами у відкритому та закритому грунті. Завдяки природньому походженню безпечний для людей, тварин, бджіл, птахів та риб. Екологічне рішення для отримання якісного урожаю.

Основні характеристики
Як працює Міцелій гриба виділяє речовини, які приваблюють нематод. На міцелії утворюється клітини-пастки у вигляді сітки. Клейкі сітки складаються з великої кількості кілець, які утворюються в результаті значного гілкування гіфів гриба, кільця згинаються і з'єднуються між собою, утворюючи трьохвимірну сітку. Нематоди, доторкнувшись до сітки, прилипають і потрапляють у пастку. Гіфи гриба проникають у тіло нематоди, живляться її вмістом.
Як застосовувати Норма використання препарату залежать від чисельності нематод і складає від 5 до 150 л на гектар. Використання робочої рідини становить не менше 300 л на гектар. На присадибних ділянках – 350-1000 мл на 10 л води на 1,5-2 сотки. Внесення в ґрунт. За допомогою агрегатів для внесення аміачної води, штангового чи ранцевого обприскувача, поливалок із заробкою в ґрунт.
Переваги Екологічно-безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища Стимулюючий вплив біопрепарату на ріст і розвиток рослин, підвищення врожайності сільськогосподарських культур
Одиниця виміру Ціна вказана за 1шт в грн з ПДВ
Тара Пластикові флакони об"ємом 500мл. Картонна коробка 30шт по 500мл.
Умови зберігання та застосування Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнього середовища. При роботі додержуватися загально прийнятих правил безпеки. Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення. Нематофагін можна поєднувати з кореневими підживленнями мікроелементами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Нематофагін Біо, 500мл/бутилка

  • 47.00грн


Рекомендовані товари

Нематофагін Біо, 20л/каністра

Нематофагін Біо, 20л/каністра

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys ol..

1 880.00грн

Нематофагін Біо, 5л/каністра

Нематофагін Біо, 5л/каністра

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys ol..

470.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Нематофагін, Бутилка, 500мл, 500 011 0104