Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність сої. Стимулятор росту.

Упаковка 0,5л, 5л, 10л, 20л.

Основні характеристики
Як працює Живі бактерії, які містяться в ньому, здатні засвоювати для своєї життєдіяльності азот з атмосферного повітря та перетворювати його в доступні для рослини форми. Бактерії розвиваються у симбіозі з кореневою системою рослини, забезпечують рослин екологічно доступним азотом, сприяють активному розвитку кореневої системи, збільшують абсорбуючу здатность коріння і продуктивність фотосинтезу, забезпечують суттєве зменшення на 70% використання азотних мінеральних добрив. Азотфіксуючі бактерії сприяють біологічному оздоровленню ґрунтів накопичуютьвід 50 до 120 кг/га біологічного азоту, синтезують рістостимулюючі речовини, пригнічують ріст фітопатогенної мікрофлори. Вони сприяють збільшенню польової схожості та енергії проростання насіння. Фізіологічно-активні речовини, які містяться в препараті, активізують формування генеративних органів, що суттєво впливає на насінневу продуктивність сої.
Як застосовувати Передпосівну обробку насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об’ємах роботи вручну в день посіву. Для цього необхідно до 5 л води додати 4 л препарату і використати для обробку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу біопрепарату. Оброблене насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання. Бактерії сумісні з стимуляторами росту, мікроелементами та деякими пестицидами.
Переваги Підвищує урожайність сої на 20-40% Покращує використання макро і мікроелементів ґрунту Відновлює та підвищує родючість грунтів, збагачуючи їх дешевим біологічно-фіксованим атмосферним азотом без додаткового внесення азотних добрив Позитивно впливає на врожай наступних культур сівозміни Насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку Поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів, вуглеводів Підвищує стійкість рослин до хвороб Не вимивається з ґрунту Екологічно-безпечний для людей, тварин, птахів та навколишнього середовища
Тара Пластикові флакони та каністри об"ємом 0.5л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому, прохолодному, темному місці при температурі +4ºС..+6 ºС. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

  • 180.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Азотфіксатор на сою, 500мл/бутилка

Азотфіксатор на сою, 500мл/бутилка

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium..

90.00грн

Азотфіксатор на сою, 5л/каністра

Азотфіксатор на сою, 5л/каністра

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium..

900.00грн

Азотфіксатор на сою, 20л/каністра

Азотфіксатор на сою, 20л/каністра

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium..

3 384.00грн 3 600.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Інокулянти, Стимулятори росту, Азотфіксатор на сою, Каністра, 1 011 0301