Пропонуємо трихограму, як свіжу (так звану лабораторну), так і діапаузуючу (зареєстровано в Державному реєстрі патентів України на корисну модель: "Спосіб виробництва діапаузуючої трихограми як біологічного засобу захисту рослин" 25.08.2016 р.), що дає змогу випускати різновікову трихограму і розтягувати у часі її дію проти шкідників до 18-25 днів та економити кошти на внесенні трихограми.

Оскільки ми одні з найбільших виробників трихограми в Україні та маємо більше 10-ти лабораторій для виробництва трихограми, які знаходяться в різних містах (просторово ізольовані одна від одної), це дає нам змогу на замовлення виробляти різні види трихограми такі як Trichogramma evanescens, Trichogramma pintoi та ін.

Партії трихограми, замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін, можуть доставлятися клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника, що дозволяє витримати якісні показники трихограми на високому рівні згідно з сертифікатом якості. При цьому наші спеціалісти забезпечать агрономічний супровід всіх процесів пов`язаних з внесенням трихограми: обстеження посівів, вибір схеми захисту, доставку трихограми, організацію внесення, контроль за внесенням та перевірку результатів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що службами доставки трихограма відправляється окремим відправленням.

Ціна договірна. Для оптових покупців існує гнучка система знижок.

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню трихограми (окремий договір).

Основні характеристики
Як працює В період від травня до жовтня різноманітні шкідники починають розмноження та відкладати яйця. Складається прогноз і на основі моніторингу льоту та фенології розвитку шкідника вноситься трихограма з використанням малої авіації, БПЛА (дрони) на великих та середніх площах, або вручну на невеликих ділянках. Трихограма знаходить яйцекладки шкідників і відкладає в них свої яйця, тим самим знищуючи шкідника в зародку.
Як застосовувати Випуск трихограми проводять у два прийоми: на початку яйцекладки основних видів совок і стеблового метелика та з настанням масової яйцекладки. Кількість на гектар варіюється в залежності від кількості шкідників. В середньому норма 100-200 тис. особин на гектар. На невеликих площах, присадибних і дачних ділянках для ручного внесення потрібна ємкість(банка, паперова коробка) яка наповнюється листям акації або іншим біоматеріалом та засипається оживлені особини трихограми. Після чого листочки заселені трихограмою, розкладаються на ділянці з урахуванням норм на гектар. На великих та середніх площах посіву кукурудзи, соняшника, сої, зернових та інших культур випуск здійснюється за допомогою малої авіації (дельтаплан, Бекас),БПЛА (дрона), які оснащені системою GPS. Трихограму змішують з наповнювачем (манною крупою) для подальшого розселення на полях в пропорціях 1/10.
Переваги Дозволяє займатися органічним землеробством, підняти якість та цінність врожаю Безпечна для людини та природи Економить кошти в порівнянні з хімічним обробітком. Самостійно знаходить шкідника і знищує його в важкодоступних місцях. Має широкий спектр дії (знищує більше 80 видів шкідників)
Одиниця виміру Пакунок 100 тис. особин (мінімально рекомендована гектарна норма)
Тара Бумажняні пакети по 100 000 та по 5 000 000 особин
Умови зберігання та застосування 30 днів при температурі +2°С..+3°С і вологості 85-90%.
Ступінь зараження живителя, % не менше 80
Відродження імаго трихограми, % не менше 85
Недеформовані особини, % не менше 95
Статевий індекс імаго не більше 0,5
Плодючість, яєць на самку не менше 20
Міграційно - пошукова здатність трихограми, % не менше 40
Виліт імаго, день 3-12
Клас якості трихограми I
Додаткова інформація Виробляється трихограма згідно з ТУ У-01.2-00717867-02:2009. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Трихограма


Опції


Рекомендовані товари

Внесення трихограми

Внесення трихограми

Ми співпрацюємо з рядом авіакомпаній та маємо можливість забезпечити агрономічний супровід та організацію внесення трихограми за допомогою малої авіації - літаками "Бекас",  "Цесна", "Скай Рейндж..

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.Діюча речовина – спороутворююч..

90.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Ентомофаги, Трихограма, 100 011 0401, 1 011 0401

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Пропонуємо трихограму, як свіжу (так звану лабораторну), так і діапаузуючу (зареєстровано в Державному реєстрі патентів України на корисну модель: "Спосіб виробництва діапаузуючої трихограми як біолог..

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

96.00грн

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

100.00грн