Про нас

Вже більше як 50 років, основною продукцією компанії «Черкасибіозахист»,  є ентомофаг Трихограма (Trichogramma). Крім того, нами розроблено і впроваджено у виробництво біологічні стимулятори росту рослин, біологічні препарати проти шкідників і хвороб. На підприємстві є всі можливості для виробництва біологічних препаратів для захисту рослин від шкідливих об'єктів на полях, на присадибних ділянках, в тепличних господарствах, лісі, тощо. 

Біологічні препарати виробництва компанії «Черкасибіозахист»: Трихограма, Родента Біо, Метаризин, Фітопсин, Триходермін Біо, Азотфіксатор на сою, Азотфіксатор на бобові, Флорабацилін, Планриз Біо, Бітоксібацилін Біо - сертифіковані для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу - «Органік Стандарт».

Наша біологічна продукція використовується в усіх областях України на площі понад 500тис. га. Наше підприємство пишається своєю командою спеціалістів, яка надає поради та послуги у питаннях захисту сільськогосподарських культур для покращення продуктивності і результатів.

Крім того, ми співпрацюємо з компанією-виробником мікродобрив для позакореневого живлення рослин і передпосівної обробки насіння світового рівня - Екоорганік, та є постачальником лінійки мікродобрив під торговою назвою «ЕКОЛАЙН», яка включає 39 марок мікродобрив, адаптованих під потреби українських технологій рослинництва та 8-ми продуктів  преміальної лінійки добрив з фітогормонами та амінокислотами під торговою назвою «ГРОС» .

Ми можемо запропонувати вигідні умови співпраці та конкурентну ціну. Наша компанія завжди готова розглянути взаємовигідні пропозиції співпраці, орієнтуючись при цьому на довготривалі ділові стосунки. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів та партнерів!

Рекомендовані

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на осно..

330.00грн