Про нас

В 1884 році Черкащина ввійшла в світову історію розвитку біологічного методу. На хуторі Миколаївка недалеко від міста Сміла колишньої Київської губернії з ініціативи графа цукрозаводчика Бобринського, ентомолог І.М. Красильник наладив виробництво біологічного препарату на основі мускардінових грибів для боротьби із звичайним буряковим довгоносиком.

В 1967 році в Черкаській області була створена обласна міжгосподарська біолабораторія з 20-ма районними біолабораторіями. Максимального розвитку та застосування біометоду було досягнуто в 90-х роках минулого століття.

На сьогодні, компанія НВЦ «Черкасибіозахист» одна з найпотужніших організацій, яка вже 50 років успішно працює на українському ринку органічної продукції. Ми ставимо перед собою завдання активної «біологізації» сучасного господарства та скорочення використання пестицидів альтернативними біологічними репаратами.

Спеціалістами ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист», розроблено і впроваджено у виробництво біологічні стимулятори росту рослин, біологічні препарати проти  шкідників і хвороб. На підприємстві є всі можливості для виробництва біологічних препаратів для захисту рослин від шкідливих об'єктів на полях, на присадибних ділянках, в тепличних господарствах. 

Біологічні препарати виробництва ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» Трихограма, Родента Біо, Метаризин, Фітопсин, Триходермін Біо, Азотфіксатор на сою, Азотфіксатор на бобові, Флорабацилін, Планриз Біо, Бітоксібацилін Біо - біологічні препарати, затверджені для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу та сертифіковані ТОВ «Органік Стандарт» - єдиним українським органом сертифікації органічного виробництва.

Наша біологічна продукція використовується в усіх областях України на площі понад 350 000 га. Наше підприємство пишається своєю командою спеціалістів, яка надає поради та послуги у питаннях захисту сільськогосподарських культур для покращення продуктивності і результатів.

Ознайомитися з характеристикою біоагентів та замовити їх можна на  нашому сайті.

Рекомендовані

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, екологічно-безпечне природне рішення боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхід..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента ..

90.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор інокулянт на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожа..