Оплата та доставка

Оформлення замовлення:

Оформити замовлення в робочі години (Пн.-Пт. - з 9-00 до 17-00) можна за телефонами:

Телефони: +38 (067) 955-09-89,  (063) 955-09-89

         Факс: +38 (0472) 55-09-89

Онлайн на нашому сайті цілодобово (24/7): www.bio.ck.ua

або по E-mail: zakaz@bio.ck.ua
 

Способи оплати *:

Готівкова

Оплата готівкою можлива при оплаті в касі нашого підприємства. Оплата проводиться в національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам прибутковий касовий ордер.

Безготівковими

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом, електронною поштою або в інший спосіб надішле Вам реквізити чи рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, з карткового рахунку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром, або надсилається поштою.

Способи доставки:

Службами доставки по Україні можлива доставка по передоплаті. Партії товарів, замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін можуть доставлятися клієнту автотранспортом постачальника. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що трихограма відправляється службами доставки окремим відправленням. Великі партії трихограми, замовлені за окремим договором, доставляються клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника. 

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню (окремий договір).  

Ми надаємо доставку в будь-який населений пункт України через кур'єрські служби:

 

Вартість доставки в регіони визначається кур'єрською службою і залежить від розміру вантажу, що перевозиться, та відстані. Оплата доставки проводитися покупцем. 

Відправка товарів кур'єрськими службами доставки відбувається в робочі дні (крім товарів замовлених за окремим договором). Відправка товарів, при наявності їх на складі, здійснюється не раніше ніж на наступний робочий день після того, як замовлення надійде в обробку. Стандартний термін доставки товару складає від 1 до 2 тижнів залежно від наявності товару та (чи) термінів виробництва (якщо інше не обумовлено окремим договором купівлі-продажу).

* Для юридичних осіб слід пам'ятати про необхідність надати довіреність і копію свідоцтва платника податку. Для фізичних осіб - оплачувати товар за рахунком від імені покупця, який буде отримувати товар. 


Рекомендовані

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, екологічно-безпечне природне рішення боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхід..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента ..

90.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор інокулянт на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожа..