Оплата та доставка

Оформлення замовлення:

Оформити замовлення в робочі години (Пн.-Пт. - з 9-00 до 17-00) можна за телефонами:

Телефони: +38 (067) 955-09-89 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp), 

                     +38 (063) 955-09-89

         Факс: +38 (0472) 55-09-89

Онлайн на нашому сайті цілодобово (24/7): www.bio.ck.ua

або по E-mail: zakaz@bio.ck.ua
 

Способи оплати *:

Готівкова

Оплата готівкою під час отримання товару.

Безготівковими

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом, електронною поштою або в інший спосіб надішле Вам реквізити чи рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку, з карткового рахунку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром, або надсилається поштою.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Способи доставки:

Ми надаємо доставку в будь-який населений пункт України через кур'єрські служби:

 

Доставка у відділення «Нова пошта» по всій Україні та Доставка кур'єром «Нова пошта» в зручний для вас час.

Вартість доставки в регіони визначається кур'єрською службою і залежить від розміру вантажу, що перевозиться, та відстані. Оплата доставки проводитися покупцем. 

Партії товарів, замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін можуть доставлятися клієнту автотранспортом постачальника чи іншими кур'єрськими та поштовими службами. 

Зверніть увагу, що при покупці декількох товарів, які зберігаються на різних складах, вартість доставки може збільшуватися. Також звертаємо Вашу увагу на те, що трихограма відправляється службами доставки тільки окремим відправленням.

Великі партії трихограми (від 1000 пак.), замовлені за окремим договором, доставляються клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника.

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню (окремий договір).  

Відправка товарів кур'єрськими службами доставки відбувається в робочі дні (крім товарів замовлених за окремим договором). Відправка товарів, при наявності їх на складі, здійснюється не раніше ніж на наступний робочий день після того, як замовлення надійде в обробку. Стандартний термін доставки товару складає від 1 дня до 2 тижнів залежно від наявності товару та (чи) термінів виробництва (якщо інше не обумовлено окремим договором купівлі-продажу).

* Для юридичних осіб слід пам'ятати про необхідність надати довіреність і копію свідоцтва платника податку. Для фізичних осіб - оплачувати товар за рахунком від імені покупця, який буде отримувати товар. 

Купить биопрепараты для защиты растений в Украине. Эффективная защита от вредителей полей, садов и огородов. Улучшение иммунитета растений, защита от болезней. Черкассыбиозащита официальный сайт компании. Заказать биопрепараты для защиты сельскохозяйственных растений, урожая и садовых растений. обогащения земли минеральными удобрениями, продажа азотфиксаторов. Средство от мышей. Уничтожение мышевидных грызунов: мышей, хомяков, полевок. Защита кукурузы от стеблевого мотылька, совки. Препараты против колорадского жука, личинок майского жука (хруща), белянки, трипсы, медведки. Органическое земледелие в Украине позволяет сохранить деньги и землю! В отрасли сельского хозяйства немаловажную роль играет защита растений от вредителей и различных болезней. Обычно при борьбе с вредителями используют ядохимикаты, сами яды считаются последним рубежом обороны растений от паразитов и болезней. Учёные, разрабатывающие средства защиты растений от паразитов и болезней нашли средство, которое избавит растения от негативных воздействий ядов. Эти средства считаются биологическими методами защиты растений. В процессе используют специальных насекомых (энтомофаги), которые поедают различных паразитов. Примеры насекомых: мухи журчалки, клопы хищные, божьи коровки, трихограмма, журчалки. Также кроме различных насекомых могут использоваться различные биопрепараты: Метаризин, Лепидоцид, Боверин, Нематофагин-био, Битоксибацилин, Гаупсин, Флорабациллин, Триходермин. Кроме насекомых отличными защитниками посевов являются и некоторые животные: ежи, кроты, землеройки. Не следует забывать о лягушках и птицах, которые питаются насекомыми. Как же правильно использовать биопрепараты и насекомых энтомофагов. Если же с биопрепаратами всё понятно, их нужно использовать по инструкции данные вместе с ними, то с насекомыми не всё так просто. Разные насекомые требуют разных условий для их разведения и их использования. Для некоторых видов насекомых энтомофагов требуются целые фермы по их разведению. Также некоторые насекомые не могут полностью уничтожить насекомых вредителей, но могут привести их уровень популяции до приемлемого уровня. Придбати біопрепарати для захисту рослин в Україні. Ефективний захист від шкідників полів, садів та городів. Покращення іммунітету рослин, захист від хвороб. Черкасибіозахист офіційний сайт компанії. Замовити біопрепарати для захисту сільськогосподарських рослин, врожаю та садових рослин. збагачення землі минеральними добривами, продаж азотфіксаторів. Засіб від мишей. Знищення мишоподібних гризунів: мишей, хомяків, полівок. Захист кукурудзи від стеблового метелика, совки. Препарати від колорадського жука, личинок травневого жука (хруща), білана, трипси, медведки, хробаків. Органічне землеробство в Україні дозволяє зберегти кошти та землю!

Рекомендовані

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на осно..

330.00грн