• Нематофагін Біо

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys oligospora. Ефективний засіб в боротьбі з галовими нематодами у відкритому та закритому грунті. Завдяки природньому походженню безпечний для людей, тварин, бджіл, птахів та риб. Екологічне рішення для отримання якісного урожаю.

Міцелій гриба виділяє речовини, які приваблюють нематод. На міцелії утворюється клітини-пастки у вигляді сітки. Клейкі сітки складаються з великої кількості кілець, які утворюються в результаті значного гілкування гіфів гриба, кільця згинаються і з'єднуються між собою, утворюючи трьохвимірну сітку. Нематоди, доторкнувшись до сітки, прилипають і потрапляють у пастку. Гіфи гриба проникають у тіло нематоди, живляться її вмістом.

Норма використання  препарату залежать від чисельності нематод і складає від 5 до 150 л на гектар. Використання робочого розчину становить не менше 300 л на гектар. На присадибних ділянках – 500-1000 мл на 10 л води на 1-2 сотки.

Внесення в ґрунт: за допомогою агрегатів для внесення аміачної води, штангового чи ранцевого обприскувача, поливалок із заробкою в ґрунт.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за 1л (* - кратно кількості в упаковці).

Для оптових покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Міцелій гриба виділяє речовини, які приваблюють нематод. На міцелії утворюється клітини-пастки у вигляді сітки. Клейкі сітки складаються з великої кількості кілець, які утворюються в результаті значного гілкування гіфів гриба, кільця згинаються і з'єднуються між собою, утворюючи трьохвимірну сітку. Нематоди, доторкнувшись до сітки, прилипають і потрапляють у пастку. Гіфи гриба проникають у тіло нематоди, живляться її вмістом.
Як застосовувати Норма використання препарату залежать від чисельності нематод і складає від 5 до 150 л на гектар. Використання робочої рідини становить не менше 300 л на гектар. На присадибних ділянках – 350-1000 мл на 10 л води на 1,5-2 сотки. Внесення в ґрунт. За допомогою агрегатів для внесення аміачної води, штангового чи ранцевого обприскувача, поливалок із заробкою в ґрунт.
Переваги Екологічно-безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища Стимулюючий вплив біопрепарату на ріст і розвиток рослин, підвищення врожайності сільськогосподарських культур
Тара Пластикові бутилки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб, не накопичується в рослинах, не забруднює навколишнього середовища. При роботі додержуватися загально прийнятих правил безпеки. Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення. Нематофагін можна поєднувати з кореневими підживленнями мікроелементами.
Додаткова інформація ТУ У 20.2-00717867-003:2013

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Нематофагін Біо

  • 114.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін призначений для захисту сільськогосподарських та декоративних культур відкритого та з..

114.00грн

Боверін

Боверін

Боверін - біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від гусениць І-..

114.00грн

Вертицилін

Вертицилін

Вертицилін екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі ентомопатогенного гриба V..

114.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Нематофагін, Каністра, пляшка, Флакон, , 1 011 0104

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн