Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травневого хруща, капустянок, колорадського жука, довгоносиків, коваликів, дротяників. Біопрепарат метаризин використовують методом внесення в ґрунт перед оранкою, скопуванням, під культивацію, при садінні, рихленні міжрядь сільськогосподарських культур.

Норма внесення метаризину залежить від чисельності шкідників та складає від 5-8 до 25 л препарату на гектар, розведеного в не менше 300 л води. На присадибних ділянках – 600-800 мл на 10 л води на 2 сотки.

Препарат Метаризин найбільш ефективний проти личинок шкідників молодшого віку і при достатній вологості ґрунту. Внесення метаризину та обробіток ґрунту проводити після 18-ї години. Метаризин має тривалий термін дії. Для ефективної дії біопрепарату метаризин необхідно провести дві обробки за вегетаційний період весною та восени.

Для обробітку насіння використовують 5-8л препарату на 1т посівного матеріалу.

Переваги:

- Екологічна альтернатива хімічним препаратам

- Безпечний для людей, тварин, навколишнього середовища. Не потребує спеціальних заходів безпеки

- Препарат тривалої дії

- Метаризин можна поєднувати з кореневим підживленням.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за 1л. Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Більшість личинок комах-шкідників перебувають в ґрунті або на його поверхні в рослинних рештках до настання весни. Тут вони найбільш вразливі для Гриба Metarhizium anisopliae, який викликає мікоз, ослаблення та загибель личинок шкідників.
Титр Не менше 3 млрд. КУО/мл
Тара Пластикові пляшки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення.
Додаткова інформація Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Метаризин

  • 90.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Планриз Біо

Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.Бактерії Pseudomonas fluor..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента ..

90.00грн

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.Діюча речовина – спороутворююч..

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор інокулянт на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожа..

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Метаризин, Каністра, пляшка, Флакон, , 1 011 0101

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, екологічно-безпечне природне рішення боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхід..

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента ..

90.00грн