• Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін призначений для захисту сільськогосподарських та декоративних культур відкритого та закритого грунту, від лускокрилих шкідників, колорадського жука та павутинного кліща.

Діючою основою бітоксібациліну (БТБ) є споро-кристалічний комплекс та екзотоксин Bacillus thuringiensns var thuringiensіs. В 1 мл препарату Бітоксібацилін міститься 3 млрд клітин бактерій і 0,5% - 0,7% екзотоксину. Завдяки вмісту екзотоксину спектр дії БТБ більший ніж в інших бактеріальних препаратів.

Білковий токсин викликає отруєння личинок і гусениць комах, пошкоджуючи їх кишківник. При достатній дозі препарату шкідники припиняють харчуватися, рухатися, змінюють колір, зморщуються, чорніють і на протязі 10-15 днів гинуть. А при сублетальній дозі препарату спостерігаються порушення метаморфозу, знижується репродуктивність та життєздатність наступних поколінь.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю.

Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Білковий токсин викликає отруєння личинок і гусениць комах, пошкоджуючи їх кишківник. При достатній дозі препарату шкідники припиняють харчуватися, рухатися, змінюють колір, зморщуються, чорніють і на протязі 10-15 днів гинуть. А при сублетальній дозі препарату спостерігаються порушення метаморфозу, знижується репродуктивність та життєздатність наступних поколінь.
Як застосовувати На один гектар вносити не менше 300 л робочого розчину. Обробіток проводити після 18 години у вечірній та нічний час або у похмуру погоду протягом дня, профілактично перед заселенням або на початку відродження шкідників. Повторні обробітки через 7-10 днів. Оптимальна температура повітря при застосуванні препарату +18ºС..+25ºС. Допускається використання препарату підвищених температурах повітря (більше +26ºС..+28ºС) на відміну від хімічних пестицидів. Робоча рідина повинна бути використана протягом дня. Повторний обробіток проводиться через 6-8 днів, якщо яйцекладка і відродження шкідників розтягнуті в часі, або коли випали рясні опади. Бітоксібацилін застосовують у боротьбі з комплексом шкідників: На картоплі, помідорах, баклажанах, перці – проти личинок колорадського жука. Обробіток проводиться 2-3 рази, через 5-8 днів проти кожного покоління На капусті та інших овочевих культурах застосовується проти гусениць капустяного і ріпакового біланів, листогризучих совок, капустяної молі, вогнівок – 1-3 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління На яблуні, сливі, абрикосах, грушах, вишні, черешні, шовковиці під час вегетації проти гусениць яблуневої плодожерки, плодової молі, листокруток, шовкопряда, американського білого метелика – 2 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління. На квітах, овочевих, декоративних культурах закритого грунту проти павутинного кліща використовується не менше 8 л. препарату на 1 га. Повторно через 10 днів На люцерні, соняшнику, буряках, ріпаку, кукурудзі, моркві, капусті проти гусениць лучного метелика – 1-2 обробітки через 5-8 днів На винограді проти гронової листокрутки через 8-10 днів після появи метеликів – 1-2 обробітки через 5-7 днів проти кожного покоління На зернових, сої, гороху проти гусениць совок – 1-3 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління шкідників
Переваги Використання у будь-яку фазу розвитку рослин: сходи, цвітіння, формування урожаю Відсутність обмеженого використання у будь-яких зонах та населених пунктах БТБ безпечний для людей, тварин, птиці, риб, бджіл і навколишнього середовища Отримання екологічно-безпечної продукції Не накопичується в рослинах та ґрунті Не впливає на смак і колір оброблюваних рослин Швидке розкладання діючої речовини препарату, що дозволяє проводити обробіток незадовго до збирання урожаю Відсутність резистентності (звикання) комах до препарату, в результаті чого норма внесення залишається незмінною Препарат сумісний в бакових сумішах з деякими хімічними пестицидами і біологічними прилипачами та з мікроелементами
Титр В 1 мл препарату міститься 3 млрд клітин бактерій і 0,5% - 0,7% екзотоксину
Тара Пластикові флакони і каністри об"ємом 0,5л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об"єму уточнюйте.
Умови зберігання та застосування При роботі необхідно дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки. Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення.
Додаткова інформація Препарат випускається у рідкій формі відповідно ТУ У 20.15.00717867–004:2013. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Бітоксібацилін Біо

  • 114.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Боверін

Боверін

Боверін - біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від гусениць І-..

114.00грн

Вертицилін

Вертицилін

Вертицилін екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі ентомопатогенного гриба V..

114.00грн

Нематофагін Біо

Нематофагін Біо

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys ol..

114.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Бітоксібацилін, БТБ, 1 011 0102

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн