• Боверін

Боверін - біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від гусениць І-ІІ віку: совок, плодожерок, личинок І-ІІ віку: мінуючої мухи, білокрилки, клопів, колорадського жука, кліщів, трипсів.

Спори та конідії гриба Beauveria bassiana та інсектицидні метаболіти, які містяться у препараті, проникають через кутикулу шкідника, проростають  у порожнину тіла комах, що приводить до їх загибелі.

Препарат застосовують для захисту картоплі, овочевих, декоративних, плодово-ягідних культур як у закритому, так і у відкритому ґрунті. Ефективний проти білокрилки, трипсів, плодожерок, клопів, личинок колорадського жука, кліщів. Оптимальні умови застосування: 80-100 % відносної вологості повітря, при температурі +24ºC..+26ºC.

Використовується на сільськогосподарських культурах, в теплицях, на присадибних ділянках у період вегетації від сходів рослин (при появі шкідника) до цвітіння і збору врожаю. Норма використання в залежності від чисельності шкідників складає 5-8 л на гектар, на присадибних ділянках 500 мл на 10 л на 2 сотки.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за 1л (* - кратно кількості в упаковці).

Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Спори та конідії гриба Beauveria bassiana та інсектицидні метаболіти, які містяться у препараті, проникають через кутикулу шкідника, проростають у порожнину тіла комах, що приводить до їх загибелі. Препарат застосовують для захисту картоплі, овочевих, декоративних, плодово-ягідних культур як у закритому, так і у відкритому ґрунті. Ефективний проти білокрилки, трипсів, плодожерок, клопів, личинок колорадського жука, кліщів. Оптимальні умови застосування: 80-100 % відносної вологості повітря, при температурі +24ºC..+26ºC.
Як застосовувати Обприскування рослин. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси. Необхідну кількість препарату процідити в обприскувач і долити води. Використовується на сільськогосподарських культурах, в теплицях, на присадибних ділянках у період вегетації від сходів рослин (при появі шкідника) до цвітіння і збору врожаю. Норма використання в залежності від чисельності шкідників складає від 5 л на гектар, на присадибних ділянках 500 мл на 10 л на 2 сотки. Норми використання. У період вегетації на 1 гектар використовується не менше 300 літрів робочого розчину, обробляти після 18 годин. Повторні обробітки через 7-10 днів.
Переваги Безпечний для людей, тварин, птахів, риб, бджіл Не забруднює навколишнє середовище Не має регламентів застосування Не впливає на смак вирощуваної продукції Позитивно впливає на якісні показники продукції
Тара Пластикові флакони і каністри об"ємом 0,5л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об"єму уточнюйте.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4 ºC..+6º ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація ТУ У 24.2-00717867-004:2013

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Боверін

  • 114.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін призначений для захисту сільськогосподарських та декоративних культур відкритого та з..

114.00грн

Вертицилін

Вертицилін

Вертицилін екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі ентомопатогенного гриба V..

114.00грн

Нематофагін Біо

Нематофагін Біо

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys ol..

114.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Боверін, Каністра, 1 011 0105

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн