• Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, совок, плодожерок та ін.) шляхом предпосівного обробітку насіння та обприскування вегетуючих рослин.

Біопрепарат «Фітопсин» - фунгіцидно-інсектицидний препарат, що містить у своєму складі 2 штами бактерії Pseudomonas aureofaciens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.

Бактерії Pseudomonas aureofaciens, потрапляючи у ґрунт разом з обробленим насінням, активно заселяють ризосферу (кореневу систему) рослин і, харчуючись кореневими виділеннями, продукують ферменти, та антибіотики, які подавляють розвиток фітопатогенів. При обробці вегетуючих рослин мають антимікробну, фунгіцидну та ентомопатогенну активність.

Обробіток насіння препаратом «Фітопсин» необхідно проводити в день або за 1-2 дні до посіву.

Обприскування рослин: перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси, необхідну кількість препарату процідити в обприскувач і долити води. 

Обробітки проводити після 18-ої години профілактично перед захворюванням або на початку відродження шкідників. Повторні обробітки через 7-10 днів.

Для зменшення втрат від хвороб при зимовому зберіганні Фітопсином обробляють сховища, тару, плоди яблук, картоплю, капусту, коренеплоди моркви, столових буряків та інші овочі з розрахунку 2-3 л препарату на 1 т продукції.

Упаковка: пластикові пляшки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л. При потребі в іншому об'ємі упаковки чи кількості в упаковці - зателефонуйте нам.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю.

Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Бактерії Pseudomonas aureofaciens, потрапляючи у грунт разом з обробленим насінням, активно заселяють ризосферу (кореневу систему) рослин і, харчуючись кореневими виділеннями, продукують ферменти, та антибіотики, які подавляють рюзвиток фітопатогенів. При обробці вегетуючих рослин мають антимікробну, фунгіцидну та ентомопатогенну активність. Бактерії Pseudomonas aureofaciens є продуцентами необхідних рослинам амінокислот, цитохромів та вітамінів. Живуть симбіотрофно на поверхні коріння, стимулюючи ріст і розвиток рослин, забезпечуючи прискорення проходження фаз розвитку рослин, збільшення біомаси (у тому числі площу поверхні листя), збільшення виходу продукції. За рахунок синтезу комплексу феназинових пігментів подавляють розвиток збудників грибних та бактеріальних хвороб і захищають рослини від зараження при нанесенні на насіння перед посівом, внесенні у грунт та при обприскуванні по листовій поверхні. За рахунок синтезу ентомопатогенного токсину захищають рослини від гусениць І – ІІ віку, листокруток, п ядунів, вогнівок, плодожерок, совок.
Як застосовувати Обробіток насіння препаратом «Фітопсин» необхідно проводити в день або за 1-2 дні до посіву. Обприскування рослин. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси. Необхідну кількість препарату процідити в обприскувач і долити води. Норми використання. На 1 гектар виливати не менше 200-300 л робочого розчину. Обробітки проводити після 18 годин профілактично перед захворюванням або на початку відродження шкідників. Повторні обробітки через 7-10 днів. Для зменшення втрат від хвороб при зимовому зберіганні фітопсином обробляють сховища, тару, плоди яблук, картоплю, капусту, коренеплоди моркви, столових буряків та інші овочі з розрахунку 2-3 л препарату на 1 т продукції.
Переваги Екологічно – безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища Захищає як від хвороб, так і від шкідників Стимулятор росту рослин Не накопичується в рослинах та ґрунті Підвищує здатність рослини утримувати воду, покращує морозостійкість і стійкість до посухи Не впливає на смак та запах продукції Сприяє більш тривалому зберіганню зібраного врожаю Профілактичне застосування підвищує стійкість рослин до захворювань Сумісний в бакових сумішах з біопрепаратами та деякими пестицидами
Титр Не менше 3 млрд. КУО/мл
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4°C..+6°C. Термін зберігання до 3 місяців, з дати виготовлення. При застосувані необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. Препарат не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, негативної дії на людей, теплокровних тварин, риб, бджіл, а також не є фітотоксичним для культурних і дикоростучих рослин.
Додаткова інформація Посвідченння про державну реєстрацію серія А №07315. ТУ У 20.2-007178-67-009:2017. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Фітопсин

  • 114.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на о..

330.00грн

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін Біо

Бітоксібацилін призначений для захисту сільськогосподарських та декоративних культур відкритого та з..

114.00грн

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид..

126.00грн

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на осно..

330.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Біопрепарати проти хвороб, Фітопсин, Каністра, пляшка, , 1 011 0204

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн