• Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.

Бактерії Pseudomonas fluorescens, потрапляючи у ґрунт разом з обробленим насінням, активно заселяють ризосферу (кореневу систему) рослин і, харчуючись кореневими виділеннями, продукують ферменти та антибіотики, які подавляють розвиток кореневих гнилей.

Обробіток насіння препаратом Планриз необхідно проводити за 1-2 дні до посіву, або в день посіву. Насіння зернових обробляють за стандартною технологією напівсухого протруювання з використанням ПС-10, ПСШ-3, "Мобітоксу".

При обробці вегетуючих рослин мають активність проти дріжджів, грибів, грампозитивних та грамнегативних бактерій.

Обприскування рослин овочевих культур, ріпака починають з фази 3-4 справжніх листків, наступні обробітки проводять з інтервалом 7-10 днів. При появі пероноспорозу огірків цей інтервал скорочують до 5-7 днів. Обприскування картоплі проти фітофторозу проводять з інтервалом 7-10 днів. На інших культурах рекомендовано профілактичне обприскування при появі перших ознак захворювання.

На зернових, овочевих, ягідних, квіткових культурах біопрепарат «Планриз-біо» ефективний від кореневих гнилей, хвороб листового апарату та стебел рослин (борошниста роса, пероноспороз, септоріоз, іржа, фітофтороз, альтернаріоз, церкоспороз, парша, моніліоз, сіра гниль та інших хвороб).

Упаковка: пластикові пляшки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л. При потребі в іншому об'ємі упаковки чи кількості в упаковці - зателефонуйте нам.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю.

Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок. 

Основні характеристики
Як працює Бактерії Pseudomonas fluorescens, потрапляючи у грунт разом з обробленим насінням, активно заселяють ризосферу (кореневу систему) рослин і, харчуючись кореневими виділеннями, продукують ферменти та антибіотики, які подавляють розвиток кореневих гнилей. При обробці вегетуючих рослин мають активність проти дріжджів, грибів, грампопозитивних та грамнегативних бактерій. Бактерії Pseudomonas fluorescens є продуцентами комплексу необхідних рослинам амінокислот, цитохромів та вітамінів, живуть симбіотрофно на поверхні коріння, стимулюючи ріст и розвиток рослин, забезпечуючи прискорення проходження фаз розвитку рослин, збільшення біомаси рослин (у тому числі площу поверхні листя), збільшення виходу продукції, подавляють розвиток збудників грибних та бактеріальних хвороб і захищають рослини від зараження при нанесенні на насіння перед посівом, внесенні у грунт та при обприскуванні по листовій поверхні. Мають здатність до фіксації атмосферного азоту. В холодних кліматичних умовах у ризосфері рослин азотфіксуючі псевдомонади домінують над представниками інших таксономічних груп азотфіксаторів. Перевага псевдомонад виражається у їх холодостійкості, оскільки оптимальна температура для азотфіксації 14-20°С. У той же час для процесу азотфіксації інших асоціативних діазотрофів оптимальною є температура 25 °С. Бактерії Pseudomonas fluorescens можуть відігравати суттєву роль як в асоціативних, так і в симбіотичних азотфіксуючих спільнотах, покращуючи, наприклад, утворення бульбочок у бобових при спільному використанні з деякими штамами Rhizobium та Bradyrhizobium. Також бактерії Pseudomonas fluorescens здатні до ефективного розчинення фосфорних сполук за рахунок гідролізу органічних фосфатів під дією фосфатаз та розчинення мінеральних фосфатів за рахунок продукції кислот. Ці властивості мікроорганізмів можна використовувати для поліпшення фосфорного живлення рослин, так як із загальної кількості фосфорних сполук, які знаходяться у грунті тільки 5% доступні рослинам. На зернових, овочевих, ягідних, квіткових культурах біопрепарат «Планриз-біо» ефективний від кореневих гнилей, хвороб листового апарату та стебел рослин (борошниста роса, пероноспороз, септоріоз, іржа, фітофтороз, альтернаріоз, церкоспороз, парша, моніліоз, сіра гниль та інших хвороб).
Як застосовувати Обробіток насіння препаратом Планриз необхідно проводити за 1-2 дні до посіву, або в день посіву. Насіння зернових обробляють за стандартною технологією напівсухого протруювання з використанням ПС-10, ПСШ-3, "Мобітоксу". Обприскування рослин овочевих культур, ріпака починають з фази 3-4 справжніх листків, наступні обробітки проводять з інтервалом 7-10 днів. При появі пероноспорозу огірків цей інтервал скорочують до 5-7 днів. Обприскування картоплі проти фітофторозу проводять з інтервалом 7-10 днів. На інших культурах рекомендовано профілактичне обприскування при появі перших ознак захворювання. Норми використання. На один гектар виливати не менше 300 л робочого розчину. Обробітки проводити після 18 годин, у вечірній та нічний час або у похмуру погоду протягом дня, профілактично перед захворюванням або на початку захворювання. Повторні обробітки через 7-10 днів. Сумісний із стимуляторами росту, мікроелементами та деяким пестицидами. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси.
Переваги Екологічно безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища; Ефективно пригнічує розвиток кореневих гнилей та інших фітопатогенів; Сприяє підвищенню імунітету вегетуючих культур; Підвищує врожайність; Стимулятор росту; Не накопичується у рослинах.
Титр Не менше 3 млрд. КУО/мл
Тара Пластикові бутилки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºС..+6 ºС. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. Планриз можна поєднувати з кореневими та позакореневими підживленнями мікроелементами. Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риб, не накопичується в рослинах та не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація Посвідченння про державну реєстрацію серія Б №04806. ТУ У 20.15-00717867-006:2013. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Планриз Біо

  • 114.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на о..

330.00грн

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гри..

132.00грн

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на осно..

330.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти хвороб, Планриз, Каністра, пляшка, , 1 011 0201

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн