• Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, технічних, овочевих культур, садів, виноградників та ягідників від грибних та бактеріальних хвороб, утилізації пожнивних решток, покращення фітосанітарного стану ґрунтів.

 Триходермін-біо призначений для обробки насіння (передпосівного та при закладці на зберігання), для внесення в ґрунт, особливо закритого, для профілактичного обробітку всіх видів сільськогосподарських культур та квітів. «Триходермін-біо» забезпечує не тільки профілактику проти великої кількості захворювань, але й покращує ґрунт, стан рослин і в результаті призводить до підвищення врожайності на 20-30%. Стримує розвиток галових нематод.

- Передпосівний обробіток ґрунту триходерміном норма використання – 5-10 л препарату на 100 л води.

- Передпосівну обробку насіння біопрепаратом «Триходермін-біо» можна проводити механізованим способом, використовуючи ПСШ-3, Пс-10 та інші машини, а при невеликих об'ємах роботи, вручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використовувати для обробки 1 т. насіння. Не даючи суспензії відстоятись, наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

- Внесення в торфо-перегнійні горщечки – 5 мл під одну рослину.

- Внесення в лунки при висадці розсади – 5 мл.

- При пікіровці розсади замочувати кореневу систему в 5-10% розчині «Триходерміну-біо».

- Полив рослин у зону кореневої шийки – 5 мл.

- В період вегетації обробляють при будь-яку фазу розвитку рослин – 3-5 л/га, не менше 300 л робочого розчину на 1 га, на присадибних ділянках – 250 мл на 10 л води.

- Парникові рами – 150-200 мл засобу розчинити у 2-3л води, використати на 1 кв.м.

Перед використанням препарат обов'язково струсити до однорідної маси і процідити через марлеву або капронову тканину. Обробіток проводити після 18 годин, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.

В процесі зберігання  життєдіяльність живих мікроорганізмів  може спричинити незначну зміну зовнішнього вигляду препарату, упаковки та специфічного запаху. Властивості препарату при цьому не втрачаються.

Упаковка: пластикові пляшки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л. При потребі в іншому об'ємі упаковки чи кількості в упаковці - зателефонуйте нам.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю.

Для постійних та оптових покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Гриб Trichoderma viride - гіперпаразит, який пригнічує розвиток фітопагогенів шляхом прямого паразитування, конкуренції за субстрат, виділення ферментів (хітинази, целюлази, глюконази та ін.). При своїй життєдіяльності виділяє антибіотики: аламетицин, гліотоксин і віридин, які також стримують розвиток фітопатогенних грибів. Крім цього, препарат посилює процеси амоніфікації та нітрифікації, мобілізації фосфору та калію, збагачує грунт рухливими формами поживних речовин, стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб. Встановлено також, що гриби роду Тrісhoderma відзначається хемотропічною реакцією і здатністю розпізнавати фітопатогенні гриби на відстані. При взаємодії клітин грибів хазяїна і паразита важливу роль відіграють лектини. Антагоніст починає продукувати літичні ферменти тільки після розпізнавання та прикріплення до клітинної стінки гриба-хазяїна. Ферменти антагоніста здатні розкладати полімери, які входять до складу клітинної стінки патогенних грибів. «Триходермін-біо» призначений для обробки насіння (передпосівного та при закладці на зберігання), для внесення в ґрунт, особливо закритого, для профілактичного обробітку всіх видів сільськогосподарських культур та квітів. «Триходермін-біо» забезпечує не тільки профілактику проти великої кількості захворювань, але і покращує ґрунт, стан рослин і в результаті призводить до підвищення врожайності на 20-30%.Стримує розвиток галових нематод.
Як застосовувати Перед використанням препарат обов'язково струсити до однорідної маси і процідити через марлеву або капронову тканину. Обробіток проводити після 18 годин, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.
Переваги Екологічно безпечний для людей, тварин, риб, бджіл та навколишнього середовища; Не впливає на смак та запах вирощуваної продукції; Покращує ґрунт; Генерує біологічно активні речовини, тим самим стимулює ріст і розвиток рослин, підвищує їх стійкість до хвороб; Збільшує врожайність на 20-30%; Плоди можна вживати в день обробки.
Титр Не менше 3 млрд. КУО/мл
Тара Пластикові бутилки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об"єму уточнюйте.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. При роботі дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки. В процесі зберігання життєдіяльність живих мікроорганізмів може спричинити незначну зміну зовнішнього вигляду препарату, упаковки та специфічного запаху. Властивості препарату при цьому не втрачаються.
Додаткова інформація Біологічний препарат «Триходермін-біо» випускається у рідкій формі. Посвідченння про державну реєстрацію серія А №07314. ТУ У 20.2–00717867–007:2017. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Триходермін Біо

  • 132.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на о..

330.00грн

Планриз Біо

Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологіч..

114.00грн

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид..

126.00грн

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою

Інокулянт Азотфіксатор на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на осно..

330.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Біопрепарати проти хвороб, Триходермін-біо, Каністра, пляшка, , 1 011 0202

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн