• Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості.

Діюча речовина – спороутворююча аеробна бактерія Bacillus subtilis, яка має ростостимулюючі, фунгіцидні та азотфіксуючі властивості.

Бактерії виділяють активні речовини, які пригнічують розмноження та розвиток багатьох шкідливих (фітопатогенних) грибів і бактерій, а також сприяють підвищенню імунітету, та стимулюють ріст рослин, що є важливим для уникнення повторного зараження, підвищення врожайності та покращення його якості.

Біологічний препарат ефективний проти кореневих та плодових гнилей, борошнистої роси, септоріозу, фітофторіозу, парші, ризоктоніозу, макроспоріозу, на посівах зернових і зернобобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, картоплі.

Збільшення врожайності від застосування препарату сягає на зернових і зернобобових – 4 ц/га, олійних – 3 ц/га, картоплі – 40 ц/га, огірках і помідорах до 80 ц/га. Препарат застосовується: для обробки посівного матеріалу, обприскування в період вегетації рослин, та закладки овочевої продукції на зберігання.

На 1 га 2-5 л препарату і не менше 300 л  робочого розчину. На  присадибних ділянках на 10 л води - 250 мл препарату на 2 сотки. Препарат сумісний з  мікроелементами, стимуляторами росту та деякими пестицидами. Обробіток проводити після 18-ої години у вечірній та нічний час або у похмуру погоду протягом дня, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об’ємах роботи, вручну, в день посіву. Для цього необхідно до 6-8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять  на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від тривалої дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Упаковка: пластикові пляшки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л. При потребі в іншому об'ємі упаковки чи кількості в упаковці - зателефонуйте нам.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю.

Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок.

Основні характеристики
Як працює Високу ефективність забезпечує азотфіксатор, стимулятор, біофунгіцид, основою якого є жива спороутворююча аеробна бактерія роду Bacillus. Бактерія виділяє активні речовини, які пригнічують розмноження та розвиток багатьох шкідливих (фітопатогенних) грибів і бактерій, а також сприяють підвищенню імунітету, та стимулюють ріст рослин, що є важливим для уникнення повторного зараження, підвищення врожайності та покращення його якості. Метаболіти і антимікробні речовини, які виділяють бактерії, приймають активну участь у перетворенні органічних і мінеральних речовин з недоступної для рослин форми в доступну, зв'язують атмосферний азот, сприяють збільшенню гумосу у грунті. Флорабацилін має багатофункціональний вплив на розвиток і формування рослин. Він забезпечує збільшення польової схожості та енергії проростання насіння, сприяє формуванню розвиненої кореневої системи та посиленню процесу фотосинтезу у рослин. Фізіологічно-активні речовини активізують формування генеративних органів, що суттєво впливає на насіннєву продуктивність культур. Використання флорабациліну забезпечує прискорене формування вторинної кореневої системи, що значно покращує водний режим в умовах засухи, збільшення стійкості рослин до хвороб за рахунок покращення загального імунного стану та збільшення речовин фунгіцидної та фунгістатичної дії. Біологічний препарат ефективний проти кореневих та плодових гнилей, борошнистої роси, септоріозу, фітофтори, парші, ризоктоніозу, макроспоріозу, на посівах зернових і зернобобових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, картоплі. Збільшення врожайності від застосування препарату сягає на зернових і зернобобових – 4 ц/га, олійних – 3 ц/га, картоплі – 40 ц/га, огірках і помідорах до 80 ц/га. Препарат застосовується: для обробки посівного матеріалу, обприскування в період вегетації рослин, та закладки овочевої продукції на зберігання.
Як застосовувати Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об’ємах роботи, вручну, в день посіву. Для цього необхідно до 6-8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від тривалої дії прямого сонячного проміння та перегрівання. Обприскування рослин. Перед використанням обов’язково струсити до однорідної маси і через марлеву або капронову тканини. Норми використання. На 1 га 2-5 л препарату і не менше 300 л робочого розчину. На присадибних ділянках на 10 л води - 250 мл препарату на 2 сотки. Препарат сумісний з мікроелементами, стимуляторами росту та деякими пестицидами. Обробітки проводити після 18 години, у вечірні та нічні години, у пасмурні погоду на протязі дня профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.
Переваги Сприяє збільшенню фіксації атмосферного азоту рослини; Поліпшує фосфорне живлення рослин; Екологічно – безпечний для людей, тварин, риб, бджіл та навколишнього середовища; Сприяє збільшенню гумусу в ґрунті; Підвищує врожайність; Не накопичується у рослинах. Стимулятор росту; Широкий спектр використання – рослинництво, тваринництво, декоративний ландшафт.
Тара Пластикові бутилки, флакони та каністри об"ємом 0,5л, 1л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºС..+6 ºС. Термін зберігання до 3 місяців з дати виготовлення. Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риби, не накопичується в рослинах та не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація За даними Смілянської дослідної станції, в середньому за 2 роки застосування флоробациліна збільшення врожайності склало: зернових, зернобобових культур – на 6-8 ц/га, сої та олійних культур – на 4-6 ц/га, картоплі – на 40 ц/га, кукурудзи – на 57 ц/га, а також відмічалося зменшення у 2-4 рази ураження рослин хворобами Біопрепарат «Флорабацилін» випускаються у рідкій та гельній формах відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотного, м. Київ. Зареєстрований для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Флорабацилін

  • 126.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гри..

132.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти хвороб, Стимулятори росту, Флорабацилін, Каністра, пляшка, 1 011 0203

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн