Азотфіксатор інокулянт на бобові - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність бобових. Стимулятор росту.

Азотфіксатор інокулянт на бобові виготовляється на основі різних штамів бактерій роду Rhizobium. Інокулянт використовують для передпосівного обробітку насіння гороху, нуту, сочевиці, кормових бобів, чини та інших бобових рослин.

Передпосівна обробка насіння біопрепаратом проводиться механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини, або при невеликих об’ємах – вручну, в день посіву або 1-3 дні до посіву. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від прямого сонячного проміння та перегрівання.

Норма витрати інокулянту для бобових: 0,5 л на гектарну норму насіння.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за 1л. Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок.

купить инокулянт для гороха хайстик, хайстик горох, купити інокулянт для сої хайстик, хайстик горох, инокулянты для сои купить, лучший инокулянт для нут, інокулянт для сої

Основні характеристики
Як застосовувати Передпосівна обробка насіння біопрепаратом проводиться механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини, або при невеликих об’ємах – вручну, в день посіву або 1-3 дні до посіву. Для цього необхідно до 6 л води додати 4 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись, її наносять на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від прямого сонячного проміння та перегрівання. Тару з біопрепаратом забороняється розкривати до моменту застосування, що попереджає порушення стерильності та загибель бактерій. При порушенні умов і часу зберігання та застосування біопрепарату можна не отримати очікуваного ефекту. Рекомендується застосовувати сумісно з біологічними препаратами для захисту рослин від хвороб та шкідників.
Тара Пластикові флакони та каністри об"ємом 0.5л, 1л, 5л, 10л, 20л.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому, прохолодному, темному місці при температурі +4ºС..+6 ºС. Термін зберігання 1 місяць з дати виготовлення. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація Препарат виготовляється відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотного, м. Київ. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Азотфіксатор (інокулянт) на бобові


Опції


Рекомендовані товари

Планриз Біо

Планриз Біо

Біопрепарат «Планриз-біо» містить у своєму складі бактерії Pseudomonas fluorescens, а також біологічно активні речовини, які продукуються у процесі виробничого культивування.Бактерії Pseudomonas fluor..

Триходермін Біо

Триходермін Біо

Триходермін-біо - високоефективний, екологічно безпечний препарат, який виготовляється на основі гриба з антагоністичними властивостями Trichoderma viride. Його застосовують для захисту зернових, техн..

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор (інокулянт) на сою

Азотфіксатор інокулянт на сою - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bradyrhizobium japonicum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожа..

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Інокулянти, Стимулятори росту, Азотфіксатор на бобові, пляшка, Каністра, 1 011 0302, 0302

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, екологічно-безпечне природне рішення боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхід..

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента ..

90.00грн