Діючою основою бітоксібациліну (БТБ) є споро-кристалічний комплекс та екзотоксин Bacillus thuringiensns var thuringiensіs. В 1 мл препарату Бітоксібацилін міститься 3 млрд клітин бактерій і 0,5% - 0,7% екзотоксину. Завдяки вмісту екзотоксину спектр дії БТБ більший ніж в інших бактеріальних препаратів.

Бітоксібацилін призначений для захисту сільськогосподарських та декоративних культур відкритого та закритого грунту, від лускокрилих шкідників та павутинного кліща.

Упаковка 0,5л, 5л, 10л, 20л.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за 1л. Для оптових та постійних покупців існує гнучка система знижок,

Основні характеристики
Як працює Білковий токсин викликає отруєння личинок і гусениць комах, пошкоджуючи їх кишківник. При достатній дозі препарату шкідники припиняють харчуватися, рухатися, змінюють колір, зморщуються, чорніють і на протязі 10-15 днів гинуть. А при сублетальній дозі препарату спостерігаються порушення метаморфозу, знижується репродуктивність та життєздатність наступних поколінь.
Як застосовувати На один гектар вносити не менше 300 л робочого розчину. Обробіток проводити після 18 години у вечірній та нічний час або у похмуру погоду протягом дня, профілактично перед заселенням або на початку відродження шкідників. Повторні обробітки через 7-10 днів. Оптимальна температура повітря при застосуванні препарату +18ºС..+25ºС. Допускається використання препарату підвищених температурах повітря (більше +26ºС..+28ºС) на відміну від хімічних пестицидів. Робоча рідина повинна бути використана протягом дня. Повторний обробіток проводиться через 6-8 днів, якщо яйцекладка і відродження шкідників розтягнуті в часі, або коли випали рясні опади. Бітоксібацилін застосовують у боротьбі з комплексом шкідників: На картоплі, помідорах, баклажанах, перці – проти личинок колорадського жука. Обробіток проводиться 2-3 рази, через 5-8 днів проти кожного покоління На капусті та інших овочевих культурах застосовується проти гусениць капустяного і ріпакового біланів, листогризучих совок, капустяної молі, вогнівок – 1-3 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління На яблуні, сливі, абрикосах, грушах, вишні, черешні, шовковиці під час вегетації проти гусениць яблуневої плодожерки, плодової молі, листокруток, шовкопряда, американського білого метелика – 2 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління. На квітах, овочевих, декоративних культурах закритого грунту проти павутинного кліща використовується не менше 8 л. препарату на 1 га. Повторно через 10 днів На люцерні, соняшнику, буряках, ріпаку, кукурудзі, моркві, капусті проти гусениць лучного метелика – 1-2 обробітки через 5-8 днів На винограді проти гронової листокрутки через 8-10 днів після появи метеликів – 1-2 обробітки через 5-7 днів проти кожного покоління На зернових, сої, гороху проти гусениць совок – 1-3 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління шкідників
Переваги Використання у будь-яку фазу розвитку рослин: сходи, цвітіння, формування урожаю Відсутність обмеженого використання у будь-яких зонах та населених пунктах БТБ безпечний для людей, тварин, птиці, риб, бджіл і навколишнього середовища Отримання екологічно-безпечної продукції Не накопичується в рослинах та ґрунті Не впливає на смак і колір оброблюваних рослин Швидке розкладання діючої речовини препарату, що дозволяє проводити обробіток незадовго до збирання урожаю Відсутність резистентності (звикання) комах до препарату, в результаті чого норма внесення залишається незмінною Препарат сумісний в бакових сумішах з деякими хімічними пестицидами і біологічними прилипачами та з мікроелементами
Умови зберігання та застосування При роботі необхідно дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки. Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення.
Додаткова інформація Препарат випускається у рідкій формі відповідно ТУ У 20.15.00717867–004:2013. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Бітоксібацилін Біо


Опції


Рекомендовані товари

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

Боверін

Боверін

Боверін - біологічний препарат на основі гриба Beauveria bassiana для захисту рослин від гусениць І-ІІ віку: совок, плодожерок, личинок І-ІІ віку: мінуючої мухи, білокрилки, клопів, колорадського жука..

Вертицилін

Вертицилін

Вертицилін екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі ентомопатогенного гриба Verticillium lecani для захисту овочевих, декоративних культур в закритому грунті від попелиць; білок..

Нематофагін Біо

Нематофагін Біо

Природний, біологічний, нематоцидно-інсектицидної дії препарат на основі хижого гриба Arthobotrys oligospora. Ефективний засіб в боротьбі з галовими нематодами у відкритому та закритому грунті. Завдяк..

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Бітоксібацилін, БТБ, 1 011 0102

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, екологічно-безпечне природне рішення боротьби зі шкідниками. Її  розведенням займаються наші біолабораторії, які мають великий досвід та необхід..

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisopliae. Метаризин ефективний проти личинок молодшого віку, прямокрилих та твердокрилих шкідників травн..

90.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від грибних та бактеріальних хвороб, гусениць листогризучих шкідників (листокруток, п’ядунів, вогнівок, со..

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид для боротьби з мишоподібними гризунами.Діюча речовина Salmonella enteritidis var Іssatchenko. Родента ..

90.00грн