• Лепідоцид

Інсектицидний біологічний препарат на основі живих бактерій Bacilius thuringiensis var Kurstaki. Забезпечує ефективний захист рослин від комплексу листогризучих шкідників саду і городу. Зберігає екологію, та якісні властивості урожаю.

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю. Для оптових покупців існує гнучка система знижок,

Основні характеристики
Як працює Ефективність препарату обумовлена наявністю у ньому життєздатних спор Bacilius thuringiensis var Kurstaki та білкових кристалів, токсичних для гусениць комах1-ІІ віку лускокрилих. Параспоріальні тільця (кристали) призводять до отруєння комахи, а бактерії, що розмножуються в тілі комахи, поступово заповнюють тканини, внаслідок чого комаха гине від септицемії. При достатній дозі гусениці перестають харчуватися, рухатися, змінюють колір, зморщуються, чорніють і масово гинуть. Загибель гусениць починається через 5-7 діб і продовжується 10-15 днів. Сублетальні дози викликають порушення метаморфозу, зниження репродуктивності комах і життєздатності наступних поколінь.
Як застосовувати Обприскування рослин. Перед використанням обов’язково ретельно перемішати до однорідної маси. Норми використання. На 1 гектар використовувати не менше 300 л робочого розчину. Обробіток проводити після 18 годин профілактично перед заселенням або на початку відродження шкідників. Повторні обробітки через 7-10 днів. Застосування лепідоциду: на картоплі, помідорах, баклажанах, перці – проти личинок І - ІІ віку колорадського жука. Обробіток проводяться 2-3 рази, через 5-8 днів проти кожного покоління на капусті та інших овочевих культурах застосовується проти гусениць І - ІІ віку капустяного і ріпакового біланів, листогризучих совок, капустяної молі, вогнівок – 1-3 обробітки через 5-8 днів проти кожного покоління на яблуні, сливі, абрикосах, грушах, вишні, черешні, шовковиці під час вегетації проти гусениць І - ІІ віку яблуневої плодожерки, плодової молі, листокруток, шовкопряда, американського білого метелика – 1-2 обробітки через 5-8 днів на огірках в закритому грунті проти павутинного кліща використовується не менше 8 л препарату на 1 гектар повторно через 10 днів на люцерні, соняшнику, кукурудзі, моркві, капусті проти гусениць І - ІІ віку лучного метелика – 1-2 обробітки через 5-8 днів на винограді проти гронової листокрутки через 8-10 днів після появи метеликів – 1-2 обробки через 5-7 днів проти кожного покоління на зернових проти гусениць совок І - ІІ віку – 1-3 обробітка через 5-8 днів проти кожного покоління шкідників проти комплексу листогризучих лускокрилих – від 3 до 8 л/га проти шкідників плодів (листокрутки, в т.ч. плодожерки), жорсткокрилих – від 3 до 8 л/га, на присадибних ділянках – 250 мл на 10 л води рослиноїдні кліщі – не менше 8 л/га
Переваги Має вибіркову дію лише на певні види комах(шкідників). Екологічно безпечний для людини та навколишнього середовища. Гарантує отримання безпечної та чистої продукції Не фітотоксичний, дозволяється використовувати на всіх стадіях розвитку рослин Не призводить до виникнення резистентності(звикання) популяції шкідників Не накопичується в рослинах та їх плодах, зберігає оригінальні смакові якості. Можна використовувати при високих літніх температурах, а також в бакових сумішах з іншими біологічними препаратами, стимуляторами росту та деякими пестицидами Позитивно впливає на якісні показники продукції
Тара Пластикові флакони і каністри об"ємом 0,5л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об"єму уточнюйте.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºC..+6ºC. Термін зберігання до 3 місяців з дня виготовлення. Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риб, не накопичується в рослинах та не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Лепідоцид


Опції


Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Лепідоцид, Каністра, 1 011 0103

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

90.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

45.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

45.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

18.00грн