Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її  розведенням займається наше підприємство, яке має великий (понад 50 років) досвід та необхідне обладнання для виготовлення якісної продукції. 

Ми пропонуємо трихограму, як свіжу (так звану лабораторну), так і діапаузуючу (наш патент на корисну модель: "Спосіб виробництва діапаузуючої трихограми як біологічного засобу захисту рослин" 25.08.2016 р.), що дає змогу випускати різновікову трихограму і розтягувати у часі її дію проти шкідників та економити кошти на внесенні трихограми.

Оскільки ми одні з найбільших виробників трихограми в Україні та маємо значну кількість лабораторій для виробництва трихограми, які знаходяться в різних населених пунктах (просторово ізольовані одна від одної), це дає нам змогу на замовлення виробляти різні види трихограми такі як Trichogramma evanescens, Trichogramma pintoi та ін.

Трихограму застосовують на культурах: буряки, озимі зернові, багаторічні трави, просо, соняшник, овочі, кукурудза, плодово-ягідні культури. Проти шкідників: листогризучі та підгризаючі совки, стебловий кукурудзяний метелик, шкідники саду, американський білий метелик, лучний метелик, шовкопряди, листокрутки, молі, плодожерки та інші.

Випуск трихограми проводять у декілька прийомів: на початку яйцекладки та з настанням масової яйцекладки шкідників. Кількість на гектар варіюється в залежності від кількості шкідників. В середньому норма 100-300 тис. особин на гектар.

Партії трихограми (від 1000 пакунків*), замовлені за окремим договором, за домовленістю сторін, доставляються клієнту в спеціально обладнаних автомобілях постачальника, що дозволяє витримати якісні показники трихограми на високому рівні згідно з сертифікатом якості. При цьому наші спеціалісти забезпечать агрономічний супровід всіх процесів пов`язаних з внесенням трихограми: обстеження посівів, вибір схеми захисту, доставку трихограми, організацію внесення, контроль за внесенням та перевірку результатів.

Також пропонуємо послуги по авіаційному внесенню трихограми (окремий договір).

Звертаємо Вашу увагу на те, що службами доставки трихограма відправляється окремим відправленням.

Ціна договірна. Для постійних та оптових покупців існує гнучка система знижок.

     * - пакунок, 100 тис. особин трихограми (розрахунково) - мінімально рекомендована норма на 1 га, що становить близько 0,9-1,2 грамів, залежить від багатьох видових і лабораторних показників та визначається окремо для кожної конкретної партії трихограми.

Основні характеристики
Як працює В період від травня до жовтня різноманітні шкідники починають розмноження та відкладати яйця. Трихограма знаходить яйцекладки шкідників і відкладає в них свої яйця, тим самим знищуючи шкідника в зародку.
Як застосовувати На невеликих площах, присадибних і дачних ділянках для ручного внесення потрібна ємкість (банка, паперова коробка) яка наповнюється листям акації або іншим біоматеріалом та засипається оживлені особини трихограми. Після чого листочки заселені трихограмою, розкладаються на ділянці з урахуванням норм на гектар. На великих та середніх площах посіву кукурудзи, соняшника, сої, зернових та інших культур випуск здійснюється за допомогою малої авіації (дельтаплан, Бекас),БПЛА (дрона), які оснащені системою GPS. Трихограму змішують з наповнювачем (манною крупою) для подальшого розселення на полях в пропорціях 1/10.
Переваги Дозволяє займатися органічним землеробством, підняти якість та цінність врожаю Безпечна для людини та природи Економить кошти в порівнянні з хімічним обробітком. Самостійно знаходить шкідника і знищує його в важкодоступних місцях. Має широкий спектр дії (знищує більше 80 видів шкідників)
Одиниця виміру * Пакунок (100 тис. особин, мінімально рекомендована гектарна норма)
Тара Бумажняні пакети по 0,5г, 1г, 50г
Умови зберігання та застосування 30 днів при температурі +2°С..+3°С і вологості 85-90%.
Ступінь зараження живителя, % не менше 80
Відродження імаго трихограми, % не менше 85
Недеформовані особини, % не менше 95
Статевий індекс імаго не більше 0,5
Плодючість, яєць на самку не менше 20
Міграційно - пошукова здатність трихограми, % не менше 40
Виліт імаго, день 3-12
Клас якості трихограми I
Додаткова інформація Виробляється трихограма згідно з ТУ У-01.2-00717867-02:2009. Сертифіковано ТОВ «Органік Стандарт» для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Трихограма

  • 102.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн

Внесення трихограми

Внесення трихограми

Ми співпрацюємо з рядом авіакомпаній та маємо можливість забезпечити агрономічний супровід та органі..

Флорабацилін

Флорабацилін

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид..

126.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Біопрепарати проти шкідників, Ентомофаги, Трихограма, 100 011 0401, 1 011 0401

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн