• Фосфатмобілізуючі бактерії

Екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій, які мобілізують важкодоступний фосфор з ґрунту і сприяють збільшенню урожайності. Стимулятор росту.

- Екологічно безпечний для людей, тварин, риб, бджіл та навколишнього середовища;

- Збагачує землю корисними елементами

- Покращує фізіологічні властивості ґрунту

- Перетворює фосфор у доступну форму

- Покращує фосфорне живлення

- Стимулятор росту

- Адаптоген

Біопрепарат «Фосфатмобілізуючі бактерії» виготовляється на основі корисних ґрунтових бактерій роду Bacillus. Як відомо, ґрунтові бактерії — найважливіша ланка загального кругообігу речовин у природі, які не тільки збагачують землю корисними елементами, але й покращують фізіологічні якості ґрунту. Фосфатмобілізуючі бактерії перетворюють наявні в ґрунті нерозчинні фосфати у доступні для рослин форми. Разом з цим покращується й засвоєння фосфорних мінеральних добрив. Високоактивні штами бактерій роду Bacillus, здатні мобілізувати фосфор з його органічних та важкорозчинних неорганічних сполук. Ці мікроорганізми характеризуються також високою антагоністичною активністю щодо фітопатогенних мікроміцетів і бактерій.

При застосуванні біопрепарату «Фосфатмобілізуючі бактерії» зменшується потреба у фосфорних добривах, що призводить до зниження додаткових затрат. Завдяки використанню біопрепарату у ґрунті зменшується кількість шкідливих та патогенних мікроорганізмів, рослини стають менш чутливими до хвороб, краще переносять стрес.

Культура

Спосіб і час обробки

Норма витрати

Промислове виробництво

Приватний сектор

Зернові, кукурудза, картопля, ріпак, буряки, соняшник

Обробка насіння в день посіву або за 2-3 дні до посіву

2-3 л/т

30-50 мл/кг

Ціна вказана в ГРН з ПДВ за тарну одиницю. Для оптових покупців існує гнучка система знижок,

Основні характеристики
Як працює За думкою експертів, що аналізують міжнародні оцінки поточних і майбутніх ринків добрив, в рослинництві мікробіологічні продукти набувають все більшої популярності в усьому світі. Це пов’язано з екологізацією сільського господарства в деяких країнах, у тому числі в ЄС, та преференціями щодо розвитку органічного сільського господарства. Екологічно вироблені продукти високо цінуються на споживчому ринку, бо вони вважаються більш природними і здоровими. До того ж дбайливими землекористувачами вже визнається, що ґрунт є цінним ресурсом, який повинен бути збережений в родючому стані для нащадків. Треба зрозуміти, що корисні ґрунтові бактерії важливі для забезпечення сталої родючості ґрунту та отримання екологічно безпечної сільськогосподарської продукції. Біопрепарат «Фосфатмобілізуючі бактерії» виготовляється на основі корисних ґрунтових бактерій роду Bacillus. Як відомо, ґрунтові бактерії — найважливіша ланка загального кругообігу речовин у природі, які не тільки збагачують землю корисними елементами, але й покращують фізіологічні якості ґрунту. Фосфатмобілізуючі бактерії перетворюють наявні в ґрунті нерозчинні фосфати у доступні для рослин форми. Разом з цим покращується й засвоєння фосфорних мінеральних добрив. Високоактивні штами бактерій роду Bacillus, здатні мобілізувати фосфор з його органічних та важкорозчинних неорганічних сполук. Ці мікроорганізми характеризуються також високою антагоністичною активністю щодо фітопатогенних мікроміцетів і бактерій. При застосуванні біопрепарату «Фосфатмобілізуючі бактерії» зменшується потреба у фосфорних добривах, що призводить до зниження додаткових затрат. Завдяки використанню біопрепарату у грунті зменшується кількість шкідливих та патогенних мікроорганізмів, рослини стають менш чутливими до хвороб, краще переносять стрес.
Як застосовувати Передпосівну обробку насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об'ємах роботи вручну в день посіву. Для цього необхідно до 7-8 л води додати 2 л препарату і використати для обробки 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу біопрепарату. Оброблене насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.
Умови зберігання та застосування Препарат зберігають в герметичній тарі в сухому темному місці при температурі +4ºС..+6ºС. Термін зберігання до 3 місяців, з дати виготовлення. При застосувані необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки.
Додаткова інформація Препарат виготовляється відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотного, м. Київ.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
    Погано           Добре

Фосфатмобілізуючі бактерії

  • Код товару: 1 011 0303
  • Наявність: В наявності
  • 330.00грн


Опції


Рекомендовані товари

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові

Інокулянт Азотфіксатор на бобові - екологічно безпечний, високоефективний, біологічний препарат на о..

330.00грн

Теги: Товари та послуги, Біопрепарати, Інокулянти, Стимулятори росту, Фосфатмобілізуючі бактерії, Каністра, 1 011 0303

Хіти продажів

Трихограма

Трихограма

Трихограма (Trichogramma) - комаха-ентомофаг, що використовується для боротьби з шкідниками. Її..

102.00грн

Метаризин

Метаризин

Метаризин - екологічно безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба Metarhizium anisop..

132.00грн

Фітопсин

Фітопсин

Мікробіологічний біопрепарат «Фітопсин», призначений для захисту сільськогосподарських рослин від гр..

114.00грн

Родента Біо

Родента Біо

Родента Біо - бактороденцид вологий зерновий-супер – екологічно безпечний, біологічний родентицид дл..

102.00грн